Відновлювач лакованих деревяних і шпонованих поверхонь Restor-A-Finish

Перейти на сайт компании
Відновлювач лакованих деревяних і шпонованих поверхонь Restor-A-Finish
279.30 грн/шт UAH
Есть в наличии
бренд: Howard
Як працює Restor-A-Finish? Restor-A-Finish є унікальною формулою, в складі якої є фарба в чіткій пропорції з розчинником та відновлюючи ми маслами, яка дає можливіс
Купить
связаться с продавцом

Як працює Restor-A-Finish? 
Restor-A-Finish є унікальною формулою, в складі якої є фарба в чіткій пропорції з розчинником та відновлюючи ми маслами, яка дає можливість постійно поновлювати існуюче покриття без його удалення чи розчинення. Restor-A-Finish проникає в потьмянілі глянцеві та покриті шелаком поверхні та відновлює оригінальний колір та блиск. Засіб відновлює текстуру проникаючи глибше ніж інші засоби по реставрації. Restor-A-Finish на тривалий час забезпечує гарний результат більшості дерев’яних поверхонь не удаляючи старе покриття. Для отримання кращого та тривалішого результату, через 30 хвилин після покриття, нанесіть Feed-N-Wax, фірми Говард, для захисту та підтримки обробленої поверхні. Для подальшого, щоденного догляду, рекомендуємо вживати поліроль-очищувач   (Lemon Oil).

Restor-A-Finish один з небагатьох засобів яке призначається для відновлення антикварного покриття на основі шелаку. При нанесенні воно "м'яко" впливає на шелак не руйнуючи фінішне покриття. Restor - A - Finish поновлює, без особливої підготовки і обробки, поверхню, зберігаючи оригінальний вид антикварної речі. Після відновлення рекомендуємо доглядати за поверхнею  ,який надає можливість в найкращий спосіб захистити поверхню від висихання та бляклості.  
Незважаючи на те що Restor - A - Finish містить барвник, його концентрація підібрана таким чином, що місця де фінішне покриття відкололося, не темніють, а легко тонуються.

«Віднови поверхню не реставруючи!»
Просто втираючи засіб у поверхню більшості оброблених дерев’яних поверхонь, які, на перший погляд, вимагають реставрації, можуть бути відновлені за декілька хвилин. Білі плями, утворені внаслідок контакту поверхні з гарячими предметами та плями від води, вигорілі від сонця місця, окислення, ушкодження внаслідок паління та багато інших пошкоджень можуть бути дуже швидко усунуті.
Відновити поверхню – це надзвичайно просто!

Спосіб застосування:
1. Очистіть поверхню від бруду і жиру за допомогою Сlean-a-Finish
wood and upholstery soap
2. Якщо поверхня раніше натиралася воском або іншими полиролями рекомендується очистити її за допомогою Clean-n-Shine
3. Restor-A-Finish краще всього наносити невеликою безворсою серветкою. 
4. Для складних ушкоджень, при видаленні білих плям для нанесення Restor-A-Finish використайте сталеву вовну градації(0000). 
5. При необхідності повторите пункт 4. 
6. На різьблену поверхню наносите засіб невеликою кистю або щіткою з м'яким ворсом. 
7. Не виливайте засіб на поверхню.
8. 
Не залишайте надлишків рідини на поверхні. Розтирайте досуха.
9. Для кращого результату через 30 хв. після застосування   Restor-A-Finish  нанесіть захисний віск   на оновлену поверхню.
Застереження:
НЕ ПОКРИВАТИ RESTOR-A-FINISH ПОЛІУРЕТАНОМ. НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ Restor-A-Finish до поверхонь, які імітують дерево. Не використовувати засіб для фарбування поверхні. 
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ при роботі, оскільки засіб залишає стійкі плями на одязі, килимах та лінолеумі. Якщо засіб все таки пролився на поверхню, негайно очистіть поверхню милом та водою, або засобом для виведення плям та витріть на сухо. Перед використанням попередньо нанесіть засіб на невелику площу поверхні. Дайте засобу підсохнути.

Засіб продається у 9 кольорах:

  • Neutral
  • Maple-Pine
  • Golden Oak
  • Cherry
  • Walnut
  • Mahogany
  • Dark Walnut
  • Dark Oak
  • Ebony Brown
Похожие товары