Универсальный соединитель для шланга SNAP2-0

Перейти на сайт компании
Универсальный соединитель для шланга SNAP2-0
124.66 грн/шт UAH
Есть в наличии
Универсальный соединитель для шланга SNAP2-0  Прив'язати 2-0 Садовий шланг роз'єм - насадка для шланга, яка стане незамінним помічником кожному садівник
Купить
связаться с продавцом

Универсальный соединитель для шланга SNAP2-0

 

Прив'язати 2-0 Садовий шланг роз'єм - насадка для шланга, яка стане незамінним помічником кожному садівникові або дачникові. Особливість цього продукту полягає в наявності функції ковзання засувки, тобто, використовуючи оснастку 2-0, не виникає необхідності скручувати шланги перед використанням їх для ведення поливу, він просто зручно збирається, підключаючись до водопроводу.

Якщо виникає необхідність подовження шланга з тією чи іншою метою, то в цьому також допоможе оснастку 2-0 Садовий шланг Роз'єм, який забезпечить надійне з'єднання трубок без заломів і пошкодження. Швидко і просто з його допомогою монтується система подачі води навіть у найвіддаленіші ділянки саду або двору.

Якщо замовити та купити оснастку 2-0 Садовий шланг Роз'єм в нашому магазині, то можна бути впевненим у надійності з'єднань і відсутності можливої ​​протечки, що гарантує додаткову економію води.

Похожие товары