Світильник світлодіодний аварійний REL 400LED акумуляторний

Перейти на сайт компании
Світильник світлодіодний аварійний REL 400LED акумуляторний
270.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
артикул: 10067650
бренд: Delux
Літо - період активного відпочинку на природі. Це час туристичних походів, ранкової рибалки, полювання, довгих нічних сидінь біля багаття. У туристичних походах, на
Купить
связаться с продавцом

Літо - період активного відпочинку на природі. Це час туристичних походів, ранкової рибалки, полювання, довгих нічних сидінь біля багаття. У туристичних походах, на полюванні чи риболовлі важко обійтися без ліхтаря. Зараз можна купити туристичні ліхтарики різних видів, але ми сьогодні хочемо розповісти про світлодіодному ліхтарику Світильник світлодіодній аварійний REL 400 Світлодіодний ліхтарик REL 400 - це туристичний кемпінговий ліхтар з високоякісної пластмаси, оснащений потужними світлодіодами. Модель для походів, відпочинку на природі, незамінна річ для туриста.

Найсучасніший довговічний і готовий виконувати свої завдання в найбільш непростих умовах. У холодний сезон він працює під поривами вітру, дощем і снігом, в теплий - при спеці і високої вологості повітря. Світлодіодні ліхтарі нового покоління - це максимально комфортне вуличне освітлення міста в темний час доби.

Вуличні світлодіодні ліхтарі одночасно задовольняють таким вимогам, як:


- Комфорт світлового випромінювання для очей людини. Завдяки таким ліхтарям вуличне освітлення стає в міру яскравим і насиченим.
- Економічність. Світлодіодні ліхтарі споживають на порядок менше електрики, ніж ліхтарі з лампами розжарювання.
- Простота експлуатації.
- Висока міцність всіх деталей світильника.
- Пожаробезопасность корпусу, його високий рівень захисту від опадів, вуличного бруду і пилу.
- Довгий термін служби приладу.
- Невибагливість в експлуатації.

Купити Світильник світлодіодний аварійний REL 400LED Ви можете в

Похожие товары