Светодиодный прожектор Feron LL-126 1LED 10W белый 6400K 230V (165*48*195mm) Серебро IP 65

Перейти на сайт компании
Светодиодный прожектор Feron LL-126 1LED 10W белый 6400K 230V (165*48*195mm) Серебро IP 65
784.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
артикул: 4007
бренд: FERON
Для ще більш економічного використання зовнішнього освітлення рекомендуємо купувати прожектор з датчиком "день-ніч". Це дозволить вам забути про включення / вимиканн
Купить
связаться с продавцом

Для ще більш економічного використання зовнішнього освітлення рекомендуємо купувати прожектор з датчиком "день-ніч". Це дозволить вам забути про включення / вимикання ліхтаря, тому даний датчик буде автоматично включати світло, коли починає темніти на вулиці, і вимикати - коли буде світлішати.


• Світлодіодний прожектор виконаний у вигляді герметичного корпусу, закритого з одного боку загартованим оптичним склом.
• Корпус виготовлений з литого алюмінієвого сплаву, захищеного порошковою фарбою.
• На корпусі розташований кронштейн для кріплення прожектора і фіксації його в необхідному положенні.
• Підключення здійснюється за допомогою клемної коробки, розташованої на корпусі в окремому герметичному відсіку.
• Провід пропускається через герметизирующую втулку, а потім виконується підключення до клемним контактам.
• Монтується на стіну або опору.

Які ефекти на ділянці здатні створити світлодіоди

Перетинається світло - на об'єкт падає світло декількох джерел одночасно. Такий підхід не тільки підкреслює особливості об'єкта, а й висвітлює ландшафт цілком.
Формування тіней передбачає розміщення перед світильником об'єкта, від якого потрібно відкинути тінь.         Розміри і густота тіні залежить від розташування світильника і відстані до предмета.
Місячне світло - це романтичний стиль садового освітлення, який формує на ділянці картину «зоряного неба з повним місяцем».
Покрокова підсвічування висвітлює безпосередньо саму доріжку, по якій йде людина. Вона застосовується, якщо на території розташовані небезпечні підйоми та спуски.
Контраст над рослинами формує більш насичену колірну гамму. Садове освітлення робить квітучий сад казковим і фантастичним.

Підсвічування водних територій використовується з давніх часів. У ландшафтному дизайні рух води формує гру відблисків, якщо правильно підсвічується. При наявності водоспаду правильне освітлення дозволяє підкреслити дивовижні водні бризки, падаючі краплі й інші особливості.

Головне - не відмовлятися від індивідуальних рішень. Можливості для пошуку цікавих варіантів сьогодні величезні.

 

Светодиодный прожектор Feron LL-126 1LED 10W белый белый можете в

Похожие товары