Светодиодная панель Feron AL2113 200LED, 36W, 6400K IP20, 595*595*10мм LED

Перейти на сайт компании
Светодиодная панель Feron AL2113 200LED, 36W, 6400K IP20, 595*595*10мм LED
1 420.25 грн/шт UAH
Есть в наличии
артикул: 4519
бренд: FERON
  в приміщенні можуть формувати, перетинатися,давати місячне, спрямоване і розсіяне світло. Комбінація ефектів здатна забезпечити оригінальність, неповторно і
Купить
связаться с продавцом

 

в приміщенні можуть формувати, перетинатися,давати місячне, спрямоване і розсіяне світло. Комбінація ефектів здатна забезпечити оригінальність, неповторно і унікальність інтер'єру.

Привабливо виглядає об'єкт, на який падають одночасно різнокольорові світлові промені.За допомогою світлодіодних світильників можете сформувати ефект відкидання тіней від певних предметів в приміщенні. Для цього потрібно правильно розрахувати місце розташування світильника щодо позиционируемого об'єкта.

Контрастну підсвічування можна створити над кімнатними рослинам. Вона вигідно підкреслить достоїнства вашої оранжереї або зимового саду. В деякій мірі світлодіоди можна використовувати для освітлення балконів, на яких встановлені вазони з квітами, хоча для цих цілей більш прийнятні люмінесцентні лампи.

Загалом, з появою світлодіодів у власників квартир і будинків з'явилася прекрасна можливість для формування привабливого інтер'єру.
Не бійтеся проявляти фантазію і грати квітами, щоб зробити дизайн більш стильним.

 

Сучасні для будинку мають різну ціну і якість. Погодьтеся, щоб зробити комфортною і елегантною атмосферу в приміщенні без сучасних світлодіодів не обійтися. Вони дозволяють не тільки заощадити електричну енергію, але і доповнять дизайн кімнати унікальними елементами. Любителі еклектики, модерну, хай-тека, функціоналізму і класицизму на ринку знайдуть відповідні моделі світлодіодних світильників. Вибрати їх для дому насправді - непроста процедура і підходити до неї слід відповідально. Зробіть своє життя комфортніше, економічніше і яскравіше!

Світильник світлодіодний загального призначення. Розроблений з метою заміни растрових світильників в стелях "Армстронг". Має 320 світлодіодів з сумарной споживаної потужністю 32 Вт і світловим потоком 3100 люменів. Температура світіння - 4000К (нейтральний). Світло рівномірно розсіюється по всій поверхні світильника. Драйвер поставляється в комплекті. Габаритні розміри 600 * 600 * 10 мм

Купити Светодіодну панель Feron AL2113 200LED, 36W Ви можете в

Похожие товары