Светильник декоративный Feron E32 Петух черный солнечная батарея, 3 белых LED (20*20*29)

Перейти на сайт компании
Светильник декоративный Feron E32 Петух черный солнечная батарея, 3 белых LED  (20*20*29)
553.50 грн/шт UAH
Есть в наличии
артикул: 3466
бренд: FERON
Види світильників для організації вуличного освітленняКонсольні моделі застосовуються для невеликих площ: доріг, переходів, малих приміщень. Вони фіксуються на спеці
Купить
связаться с продавцом

Види світильників для організації вуличного освітлення

Консольні моделі застосовуються для невеликих площ: доріг, переходів, малих приміщень. Вони фіксуються на спеціальних опорах, що мають вигляд букви «Г». Дані опори встановлюється під кутом в 15 градусів, що забезпечує особливий напрямок пучка світла натрієвих та ртутних ламп, якими оснащені дані світильники. Вироби мають великий термін експлуатації і високу міцність.

Торшерні декоративні світильники розміщуються на відкритому просторі. Фіксуються на верхній частині стовпа або іншої опори. У такому положенні вони не заважають людям ходити по вулиці. Вироби також застосовуються для освітлення газонів і клумб.
освещение ландшафтного дизайна
Паркові моделі для скверів відрізняються від всіх інших видів унікальними колірними композиціями, які формуються при певному їх поєднанні. Внаслідок того, що в скверах необхідна оригінальна декоративна схема з поєднанням переливання, зазвичай такі вироби містять кілька світлодіодів різних кольорів одночасно.

Садові світильники обов'язково повинні мати більшу світловіддачу, високу міцність і тривалий час використання. Тільки при відповідності цим характеристикам можна розраховувати на їх ефективне використання на дачі.

Лінійні моделі мають міцний корпус, виготовлений з алюмінію. Внаслідок цього вони встановлюються звичайно на стіні будівель або паркових стовпах. Найчастіше ці пристрої мають люмінесцентні лампи або світлодіоди в якості освітлювача. Термозахисної скло запобігає вплив на пристрій високих температур. За типами вуличні світильники класифікуються на стовпчики, ліхтарі і грунтові моделі.
освещение ландшафтного дизайна
Ліхтарі застосовуються для садових ділянок, приватних садиб. Вони розташовуються уздовж пішохідних доріжок або поблизу від будинку. Найбільш часто застосовуються для цих цілей вироби в стилі модерн, що містять економні галогенові лампи.

Уздовж доріжок на садовій ділянці зручно розташовувати стовпчики. У нічний час вони можуть виступати в якості маркерів. Стовпчики можна придбати окремо або в комплексі зі світильниками. Конструктивно вироби являють собою опору заввишки 50, 70 або 90 см з наявністю у верхній її частині відбивача.

Грунтові моделі поміщаються в грунт. Вони практично не помітні в денний час. Вночі при включенні здатні вказувати кордону вздовж доріжок. З їх допомогою часто формується декоративний світловий контур уздовж басейнів і клумб. Компактні і красиві вуличні настінні світильники для дому та дачі

Для організації освітлення на дачі необхідні також вуличні або зовнішні опори.
освещение ландшафтного дизайна
Вуличні опори являють собою стовпи, на яких розміщуються світильники. Їх практичність полягає в тому, що системи освітлення розташовуються на певній висоті, тому не світять в очі перехожим. При цьому одне джерело освітлення захоплює великі площі, що сприяє економії.

Для виготовлення опор зовнішнього освітлення застосовуються металеві листи. З них виготовляють конічний стовбур висотою в 3-12 метрів. У нижній частині такої опори зазвичай розташовується фланець для установки пристрою в фундамент.

Освітлювальні опори мають вигляд конічної фігури. На них зручно розміщувати спеціальні консольні світильники. Опора є самою практичною і не вимагає серйозних фізичних витрат при установці.

Для установки консольних світильників на опорах зазвичай розташовують кронштейни. Вони виготовляються з металевих труб діаметром 48 мм і товщиною 3 мм.

Горіння опори застосовуються для розміщення на них консольних і підвісних світильників. Іноді у верхній їх частині встановлюються . Такі конструкції одночасно захоплюють великі площі, тому розміщуються на початку і в кінці доріжок.

Існує рідкісний вид - високомачтовие стовпи, які застосовуються на залізничних розв'язках. На дачі вони зручні тим, що можуть вміщати безліч елементів підводки електричних проводів. Втім, ці стовпи досить дорогі, тому рідко використовується на дачних ділянках.

Класичні опори для світильників мають порожнисту структуру і виготовляються з якісних металів. Вони стійкі до різних температурних умов і здатні витримувати масу світильників, встановлених на їх верхній частині.

Предлагаем украсить Ваш сад с помощью замечательного светодиодного садового светильника на солнечной батарее под названием "Петух черный". Светильник имеет три светодиода, которые заполнят светом придомовую территорию. Для работы светильнику нужна лишь энергия солнца, от которой на протяжении всего  дня заряжается аккумулятор.

Купить

 

Похожие товары