Средство для ухода на основе воска Feed-N-Wax

Перейти на сайт компании
Средство для ухода на основе воска Feed-N-Wax
155.23 грн/шт UAH
Есть в наличии
бренд: Howard
(Засіб для захисту і догляду на основі воску) Склад: Бджолиний віск, карнаубський віск, апельсинова олія.Захищає поверхню, приховує дрібні подряпини, надає однорідн
Купить
связаться с продавцом

(Засіб для захисту і догляду на основі воску)

Склад: Бджолиний віск, карнаубський віск, апельсинова олія.
Захищає поверхню, приховує дрібні подряпини, надає однорідного блиску, може використовуватись в якості фінішного покриття для виробів із дерева. Застосовується для будь-яких натуральних та лакованих поверхонь. Підходить для догляду за антикварними меблями, а також за меблями, покритими олією чи воском.

  • Підкреслює текстуру натурального дерева обробленого чи необробленого;

  • Запобігає пересиханню і зносу дерев'яних поверхонь;

  • Полірує всі дерев'яні поверхні для середнього блиску і утворює захисне покриття, в основі якого каранубський і бджолиний віск.

  • Застосовуйте Feed-A-Wax після нанесення   для захисту відреставрованої поверхні;

  • Заповнює і приховує дрібні подряпини, потертості на меблях.

Догляд за меблями
Feed-A-Wax рекомендується використовувати раз в місяць чи у випадку, якщо поверхня виглядає зношеною чи пересушеною. Спеціальна суміш натуральної апельсинової олії, карнаубського і бджолиного воску надає меблям шовковистий блиск і захищає як лаковані меблі, так і натуральну деревину. Feed-A-Wax розроблений з метою створення захисного шару після застосування реставраційного засобу Restor-A-Finish.

Захист від пересихання і розтріскування.
Feed-A-Wax дозволяє підтримувати дерев'яну поверхню в необхідному вигляді і дозволяє запобігти розтріскування і пересихання. З часом дерев'яні меблі, окремі елементи і особливо антикварні речі можуть втратити зовнішній вигляд і вицвісти. 
Після нанесення захисного покриття Feed-A-Wax  на основі бразильського карнаубського і бджолиного воску рекомендується використовувати поліроль на основі олії, 
 для підтримки фінішного покриття деревини в хорошому стані.

Похожие товары