Шліфування, полірування та реставрація стільниць, підвіконників з мармуру та граніту

Перейти на сайт компании
Шліфування, полірування та реставрація стільниць, підвіконників з мармуру та граніту
230.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
лМраморная столешница у ванній прикрасить ваш інтер’єр і витримаєть найстрашніші випробування. Їй не страшні фарба, побутова хімія, подряпини і вода. Есте
Купить
связаться с продавцом

лМраморная столешница у ванній прикрасить ваш інтер’єр і витримаєть найстрашніші випробування. Їй не страшні фарба, побутова хімія, подряпини і вода. Естетичний природний камінь, потрапивши в руки вмілого дизайнера, здатний перетворити вашу ванну кімнату до невпізнання.

Стільниці з мармуру для кухні — непоганий, але не кращий варіант. Для облаштування кухні краще всього підійде невибагливий на перший погляд граніт. Гранітна стільниця на кухні не тільки витримає перепади температур і інші зовнішні впливи, але і забезпечить захист від шкідливих мікроорганізмів. Ви знали про те, що граніт володіє природними антисептичними властивостями? На відміну від інших матеріалів, граніт не потребує додаткової санітарній обробці.

Альтернативний варіант для цінителів консервативної розкоші — стільниця під мармур з синтетичних матеріалів. Такі стільниці дозволяють дизайнерським розгулятися уяві вдосталь. Різноманіття форм, кольорів, відсутність швів, стійкість до вологи і температури — вигідні характеристики стільниці з штучного каменю. Єдиний вагомий недолік такої стільниці — ціна, яка в окремих випадках може значно перевищувати вартість натуральних матеріалів.

Монтаж стільниці з мармуру та граніту

Кухонна стільниця гранітна кріпиться до кухонних меблів за допомогою спеціального клею. Завдяки відносній легкості матеріалу, кухонні меблі не вимагає додаткової фіксації. Приблизна вартість монтажу одного погонного метра кам’яної стільниці вам обійдеться в 3 тисячі рублів.

Мармурова стільниця для ванної кімнати кріпиться до меблів або металевим підстав-куточках, закріплених на стінах ванної кімнати. Тут також не обійтися без спеціального клею, а додаткове посилення, як і у випадку з кухонними меблями, вам зовсім не потрібно.

Догляд за стільницею з мармуру та граніту — немає нічого елементарніше!

Для догляду за гранітною стільницею вам буде цілком достатньо звичайних чистячих засобів і простої води. Не варто побоюватися можливих пошкоджень — ці матеріали дуже стійкі до вологи і подряпин. У разі виникнення вапняного нальоту скористайтеся лимонною кислотою.
Що стосується мармуру — з цим аристократичним матеріалом слід бути поделікатніше. Благородний мармур не зазнає впливу кислот, вважаючи за краще виступати в якості декоративного елемента інтер’єру, а не робочої поверхні.

Полірування виробів з каменю забезпечить їм гладкість і однорідний тон. Бувалим виробам з граніту та мармуру просто необхідна така річ, як повторне полірування.

Незважаючи на високу зносостійкість, граніт здатний з часом втрачати свої естетичні якості. Полірування стільниць з граніту, в поєднанні з шліфуванням і реставраційними роботами, допоможе повернути виробу колишній лиск.

Аристократичний блиск, дзеркальну гладкість і глибину кольору забезпечить полірування мармурової стільниці, а кристалізація мармуру додасть виробу додаткову чарівність і зафіксує результати.

Оновлені вироби з мармуру та граніту будуть радувати вас так само, як і в перший день після покупки!

Похожие товары