Сарафан школьный для девочки М-813 от 5 до 10 лет рост 116-146

Перейти на сайт компании
Сарафан школьный для девочки М-813 от 5 до 10 лет рост 116-146
355.00 грн/шт UAH
показать оптовую цену
Есть в наличии
бренд: Попелюшка
Cарафан для девочек, отрезной по линии талии. Горловина круглая. Рукав на пол проймы, по низу присобран и отделан бейкой из атласа. По центру низа рукава отделочные
Купить
связаться с продавцом

Cарафан для девочек, отрезной по линии талии. Горловина круглая. Рукав на пол проймы, по низу присобран и отделан бейкой из атласа. По центру низа рукава отделочные бантики из бейки. Юбка разширенная , низ подогнут и собран на резинку. По линии талии по боковым швам шлевки в которые втянут пояс из резинки на пряжке. Карманы фигурные боковые, накладные. Верх кармана присобран и отделан бейкой с отделочными бантиками. Все отделочные бантики поклеянные стразами

 

Ткань - кристина или п\ш.

 

Цвета - черный,синий,бордовый,серый,зеленый

 

Модная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА.

Цена оптовая

Cарафан для дівчаток, відрізної по лінії талії. Горловина кругла. Рукав на підлогу пройми, по низу присобран і оброблений бейкой з атласу. По центру низу рукава обробні бантики з бейки. Спідниця разширенная, низ підігнутий і зібраний на гумку. По лінії талії по бічних швах шлевки в які втягнутий пояс з гумки на пряжці. Кишені фігурні бічні, накладні. Верх кишені присобран і оброблений бейкой з обробними бантиками

Ми українські виробники дитячого та підліткового одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 16 років. На ринку України з 2001 року. За ці роки створено понад 800 моделей , які включають в себе : святковий одяг, шкільну форму, сезонно - повсякденний одяг.

ТМ « Попелюшка» пропонує Вашій увазі моделі модного дизайну в яскравій кольоровій гамі, високої якості за доступною ціною. 
У наших вбраннях Ваша дитина буде чудово виглядати на дитячих ранках у садочку, інших урочистостях та  заходах.  З великого асортименту можна вибрати сукні, сарафани, брючні костюмчики з якісних і надійних матеріалів. У будь-якому одязі ТМ ПОПЕЛЮШКА діти будуть почувати себе комфортно і зручно.Наші вироби успішно реалізуються на ринках і в магазинах України і Росії.
З 2004 р. Торгова Марка Попелюшка щорічно бере участь у міжнародній виставці товарів і послуг для дітей « BABI EXPO» в м. Київ.
У 2005 р. ТМ « Попелюшка» отримала Міжнародну нагороду «Європейська якість Міжнародної громадської організації « Асамблея ділових кіл» за : - « наполегливе удосконалення, прагнення досягти високої якості продукції відповідно до європейських стандартів та формування українського ринку якісних товарів та послуг».
У 2010 р. шкільна форма ТМ « Попелюшка» була відзначена на Всеукраїнському конкурсі на кращі зразки шкільної форми.

А також безліч інших номінацій

 

Ви маєте можливість стати нашими партнерами в галузі оптового продажу дитячого одягу від ТМ « Попелюшка»
Будемо раді співпрацювати!

 

 

Похожие товары