Реставрація поверхонь з природнього каменю (мармур, граніт)

Перейти на сайт компании
Реставрація поверхонь з природнього каменю (мармур, граніт)
50.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
 Наша компанія, попри роботи з полірування шліфування природнього каменю, займається також і реставрацією виробів з натурального каменю,  та реставрацією п
Купить
связаться с продавцом

 

Наша компанія, попри роботи з полірування шліфування природнього каменю, займається також і реставрацією виробів з натурального каменю,  та реставрацією поверхонь без подальшої шліфовки та полірування. Завдяки сучасним компонованим технологіям ми повернемо до життя Ваш камінь з мінімальними витратами Наші висококваліфіковані спеціалісти проведуть ремонт натурального каменю, здійснять реставрацію виробів з нього, займуться роботами з відновлення каменю


Реставраційні роботи допоможуть повернути каменю його початковий вигляд. Адже при довгій експлуатації чи при невдалому транспортуванні вироби з природнього каменб часто пошкоджуються.

До реставраційних робіт відноситься також і виведення з граніту чи мармуру плям.Як правило, плями з граніту виводяться з допомогою спеціального гелю або перекису водню . Мармур , наприклад , досить легко пошкодити органікою від кислих фруктів чи різних миючих засобів, якщо вони кислотні або сильнолужні. Плями , що сильно в"їлись в основному видаляються з допомогою переполіровки. Але ці ж плями часто вдається видалити і без цього дорогого задоволення, з допомогою хімічних засобів.

Якщо річ іде про сколи на камені, то необхідно зберегти фрагмент , що відколовся та приклеїти його, підібравши в тон клей.  Можливий варіант імітації гранітних та мармурових фрагментів за допомогою полімерного клею та кольрових пігментів або спеціальних клеючих сумішей, які наносяться паяльником . Ці засоби пракрасно поводять себе в процесі подальшої кристалізації чи нанесення захисних плівок .

Реставрації без переполіровки піддаються каміни , сходові клітки, столешні, підвіконники, підлогові покриття, оздоблення стін.

Наша компанія завжди запропонує Вам найоптимальніший по вартості варіант відновлення Вашого каменю.

 

Похожие товары