Протравитель Эместо Квантум ( клотианидин 207 г/л+пенфлуфен 66,5 г/л )

Перейти на сайт компании
Протравитель Эместо Квантум ( клотианидин 207 г/л+пенфлуфен 66,5 г/л )
1 240.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
Протруйник інсектицидно-фунгіцидної дії для захисту картоплі від гризучих та сисних шкідників, а також хвороб сходівКлотіанідин 207 г/л, пенфлуфен 66,5 г/лПрепа
Купить
связаться с продавцом

Протруйник інсектицидно-фунгіцидної дії для захисту картоплі від гризучих та сисних шкідників, а також хвороб сходів

Клотіанідин 207 г/л, пенфлуфен 66,5 г/л
Препаративна форма: текучий концентрат суспензії
Реєстраційне посвідчення: див. етикетку
Упаковка: 1 л

Механізм дії

Клотіанідин — імітація ацетилхоліну шляхом постійного збудження рецепторів постсинаптичних мембран, яке не може бути припинено ацетилхолінестеразою. Пенфлуфен — інгібітор сукцинатдегідрогенази.

Еместо® Квантум перегортає стару сторінку у використанні протруйників для захисту насіння і є першим препаратом з вмістом інноваційної діючої речовини - пенфлуфена, який належить до нового хімічного класу алкіламідів.

У порівнянні з сучасними стандартами для контролю різоктоніозу (чорної парші) на бульбах картоплі пенфлуфен потребує на порядок меншої норми використання (близько 20 г на тонну насіння) при збереженні і навіть покращенні ефективності. Крім того, пенфлуфен краще від існуючих стандартів контролює сріблясту і звичайну паршу.

Клотіанідин — відома речовина з класу хлорнікотинилів, яка відзначається високою рухливістю в рослині, і, навпаки, низькою міграцією в нижні шари ґрунту у порівнянні з іншими речовинами цього класу, і також характеризується більш широким спектром дії.

Застосування

Картопля

Дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, колорадський жук, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз (побічна дія проти звичайної і сріблястої парші) - 0,25-0,3 л/т

Рекомендації по застосуванню

Для приготування робочого розчину необхідно відповідну кількість препарату розчинити в 10-20 л води та добре перемішати. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 1 тонни посадкового матеріалу картоплі. Кількість робочого розчину залежить від розміру посадкових бульб (чим дрібніші бульби, тим більше використовують робочого розчину).

Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед посадкою. Застосування розбавленого препарату покращує рівномірність покриття бульб, що сприяє підвищенню ефективності препарату.

Бульби мають бути без механічних ушкоджень, а також вільні від фузарійних і бактеріальних інфекцій.

У випадку використання механічного саджання обробка бульб виконується за допомогою пристрою для протруєння, змонтованого на саджалці, або в саджалках, які мають відповідне обладнання у комплектації виробника. Нанесення препарату повинно відбуватися на ложко-пасовому транспортері або в насіннєпроводі. Це запобігає взаємному тертю мокрих бульб і поширенню бактеріальних хвороб.

У випадку протруєння бульб у саджалці норма використання робочої рідини є більшою і залежить від характеристик обладнання.

Еместо® Квантум 273,5 Р5, т.к.с. необхідно застосовувати безпосередньо після розбавлення водою. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування.

Протруєний посадковий матеріал повинен висаджуватися, по можливості, в короткий період після протруєння.

Фітотоксичність

Не рекомендується надовго залишати в сховищі оброблене насіння сортів з глибокими вічками, а також збільшувати кількість робочого розчину при обробці в сховищі.

Виникнення резистентності

Відсутня.

Сумісність

Добре змішується з препаратами протіоконазолу (реєстрація очікується) для покращення контролю сріблястої парші.

Переваги

  • Новий механізм дії на патоген.
  • Розширення спектру чутливих патогенів і шкідників.
  • Можливість застосування бакових сумішей.
  • Сприятливий екологічний профіль.
  • Ефективність перевищує найсучасніші стандарти.
  • Відсутність перехресної резистентності.

 

Похожие товары