Посевной материал подсолнуха и кукурузы Сингента

Перейти на сайт компании
Посевной материал подсолнуха и кукурузы Сингента
1 065.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
Basf, Bayer, Du Pont, Monsanto, Cheminova, Syngenta, Август, Саммит Агро, Chemtura, Nufarm, FMC, Нутритех, Нертус.Александр 0675200288 Кожен гібрид соняшнику перед й
Купить
связаться с продавцом

Basf, Bayer, Du Pont, Monsanto, Cheminova, Syngenta, Август, Саммит Агро, Chemtura, Nufarm, FMC, Нутритех, Нертус.Александр 0675200288

Кожен гібрид соняшнику перед його комерційним використанням проходить всебічні багаторічні випробування фахівцями компанії «Сингента» саме в тих грунтово-кліматичних умовах, в яких в подальшому буде вирощуватися. Ми прагнемо щороку виводити на ринок нові гібриди, що володіють більш високим потенціалом врожайності, комплексною стійкістю до основних захворювань і стресів, що дозволяють сільгоспвиробникам домагатися підвищення рентабельності виробництва.

Компанія «Сингента» спеціалізується на гібридах зернового напрямку. Особливу увагу при підборі гібридів приділяється стабільності і стійкості до несприятливих факторів, перш за все до посухи. Для нас важлива не теоретична максимальна врожайність гібрида, а реальні показники, отримані в несприятливі, посушливі роки. Нижче представлені різновиди насіння кукурудзи від компанії "Сингента"

Александр 0675200288

Семена(Pioneer, Syngenta, Monsanto, LembkeNPZ, Euralis semences, Limagrain) и  отечественных институтов, приобретённые у нас,  станут залогом хорошего урожая.

Похожие товары