Полироль для пола Floor Polish

Перейти на сайт компании
Полироль для пола Floor Polish
126.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
бренд: Weiman Products
екологічно чистий безпечно полірує дерев’яну, ламіновану та керамічну підлогу Полі роль для підлоги Weiman Floor Polish забезпечує глянцеве покриття та відмінний бл
Купить
связаться с продавцом
  • екологічно чистий

  • безпечно полірує дерев’яну, ламіновану та керамічну підлогу

Полі роль для підлоги Weiman Floor Polish забезпечує глянцеве покриття та відмінний блиск. Це, екологічно чисте покриття для підлоги забезпечує захисне покриття з анти-пил ефектом, не залишає слідів та розводів.

  • Безпечний для дітей та домашніх тварин

  • Не містить формальдегідів, аміаку та важких металів

  • Готовий до використання: не змішувати з іншими засобами, не розбавляти, не змивати

  • Блиск та захист – два в одному

Рекомендовано для: оброблених твердих порід деревини, лінолеуму, вінілу, ламінату, керамічної плитки, та будь-яких непористих, твердих покриттів.

Застосування: Нанести, зигзагоподібними рухами, на суху, чисту поверхню. Розповсюдити рівномірно по поверхні сухою або легко зволоженою шваброю. Залишити на 15-30 хвилин для повного висихання. При недосягненні бажаного блиску, нанесіть засіб ще раз, через 45-60 хвилин після першого нанесення. Не наносіть засіб більше ніж 3 рази за добу. Перед використання протестуйте засіб в непомітному місці. Для отримання кращого результату перед нанесенням очистіть поверхню з допомогою Очищувача для підлоги Weiman Floor Cleaner. Не застосовувати для необробленого та негерметичного деревяного покриття. Перед використанням на камяних поверхнях, перевірте на адгезію в непомітному на поверхні місці.

Склад: вода, полімер без цинку, полімерна емульсія, пластифікатор, легкі розчинники, поверхнево-активні речовини, консервант.

Похожие товары