Пиджак школьный для девочки м-924 рост 116-164 на 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 лет

Перейти на сайт компании
Пиджак школьный для девочки м-924 рост 116-164 на 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 лет
300.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
артикул: 924
бренд: Попелюшка
Оригинальная юбка прямого силуэта длиной выше колена с завышенной посадкой. Талия выделена поясом с пряжкой. Изделие украшено красивыми складками. Удобная и практичн
Купить
связаться с продавцом

Оригинальная юбка прямого силуэта длиной выше колена с завышенной посадкой. Талия выделена поясом с пряжкой. Изделие украшено красивыми складками. Удобная и практичная модель в гардеробе Вашего ребенка!Практичный жакет приталенного силуэта с застежкой на пуговицы. Спереди расположены клапаны. Изделие с длинным рукавом и стильным округлым вырезом горловины. Удобная модель в гардеробе Вашего ребенка!

Модная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА оптом.

Цена оптовая

Ткань кристина или п/ш

Цвета: черный, синий, зеленый,серый

 

Ми українські виробники дитячого та підліткового одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 16 років. На ринку України з 2001 року. За ці роки створено понад 800 моделей , які включають в себе : святковий одяг, шкільну форму, сезонно - повсякденний одяг.

ТМ « Попелюшка» пропонує Вашій увазі моделі модного дизайну в яскравій кольоровій гамі, високої якості за доступною ціною. 
У наших вбраннях Ваша дитина буде чудово виглядати на дитячих ранках у садочку, інших урочистостях та  заходах.  З великого асортименту можна вибрати сукні, сарафани, брючні костюмчики з якісних і надійних матеріалів. У будь-якому одязі ТМ ПОПЕЛЮШКА діти будуть почувати себе комфортно і зручно.Наші вироби успішно реалізуються на ринках і в магазинах України і Росії.
З 2004 р. Торгова Марка Попелюшка щорічно бере участь у міжнародній виставці товарів і послуг для дітей « BABI EXPO» в м. Київ.
У 2005 р. ТМ « Попелюшка» отримала Міжнародну нагороду «Європейська якість Міжнародної громадської організації « Асамблея ділових кіл» за : - « наполегливе удосконалення, прагнення досягти високої якості продукції відповідно до європейських стандартів та формування українського ринку якісних товарів та послуг».
У 2010 р. шкільна форма ТМ « Попелюшка» була відзначена на Всеукраїнському конкурсі на кращі зразки шкільної форми.

А також безліч інших номінацій

 

Ви маєте можливість стати нашими партнерами в галузі оптового продажу дитячого одягу від ТМ « Попелюшка»
Будемо раді співпрацювати!

 

 

 

 

Похожие товары