Пиджак школьный для девочки м-789 на 8,9,10,11,12,13,14 лет рост 140-164

Перейти на сайт компании
Пиджак школьный для девочки м-789 на 8,9,10,11,12,13,14 лет рост 140-164
339.00 грн/шт. UAH
показать оптовую цену
Есть в наличии
артикул: 789
бренд: Попелюшка
Пиджак школьный для девочек, классический стиль. Рельефы по полочке и спинке,накладные карманы,застежка на пуговицы. Воротник и борта округлой формы.
Купить
связаться с продавцом

Пиджак школьный для девочек, классический стиль. Рельефы по полочке и спинке,накладные карманы,застежка на пуговицы. Воротник и борта округлой формы. Рукав длинный прямой. Купить школьный пиджак по каталогу.

Модная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА оптом.

Цена оптовая

Ткань кристина или п/ш

Цвета: черный, синий, зеленый,серый

Ми українські виробники дитячого та підліткового одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 16 років. На ринку України з 2001 року. За ці роки створено понад 800 моделей , які включають в себе : святковий одяг, шкільну форму, сезонно - повсякденний одяг.

ТМ « Попелюшка» пропонує Вашій увазі моделі модного дизайну в яскравій кольоровій гамі, високої якості за доступною ціною. 
У наших вбраннях Ваша дитина буде чудово виглядати на дитячих ранках у садочку, інших урочистостях та  заходах.  З великого асортименту можна вибрати сукні, сарафани, брючні костюмчики з якісних і надійних матеріалів. У будь-якому одязі ТМ ПОПЕЛЮШКА діти будуть почувати себе комфортно і зручно.Наші вироби успішно реалізуються на ринках і в магазинах України і Росії.
З 2004 р. Торгова Марка Попелюшка щорічно бере участь у міжнародній виставці товарів і послуг для дітей « BABI EXPO» в м. Київ.
У 2005 р. ТМ « Попелюшка» отримала Міжнародну нагороду «Європейська якість Міжнародної громадської організації « Асамблея ділових кіл» за : - « наполегливе удосконалення, прагнення досягти високої якості продукції відповідно до європейських стандартів та формування українського ринку якісних товарів та послуг».
У 2010 р. шкільна форма ТМ « Попелюшка» була відзначена на Всеукраїнському конкурсі на кращі зразки шкільної форми.

А також безліч інших номінацій

 

 

Ви маєте можливість стати нашими партнерами в галузі оптового продажу дитячого одягу від ТМ « Попелюшка»
Будемо раді співпрацювати!

 

 

 

Похожие товары