Перцовый газовый баллончик PFEFFER-KO JET струйный

Перейти на сайт компании
Перцовый газовый баллончик PFEFFER-KO JET струйный
153.41 грн/шт UAH
Есть в наличии
Перцовый газовый баллончик PFEFFER-KO JET струйный  Перцевий газовий балончик PFEFFER - KO JET струменевий діє на більшій дистанції і його можна застосовувати в
Купить
связаться с продавцом

Перцовый газовый баллончик PFEFFER-KO JET струйный 

Перцевий газовий балончик PFEFFER - KO JET струменевий діє на більшій дистанції і його можна застосовувати в закритому приміщенні і при скупченні народу , з меншим ризиком нашкодити стороннім. Однак , від струменя нападаючому простіше ухилитися , а вам , відповідно, важче потрапити в нього .

Вартість балончиків не велика , з цього ми рекомендуємо купити два газових балончика. Один розпорошити , щоб зрозуміти як він працює (дистанція і час ) , а вже другий носити при собі .

Використання струменевого перцевого газового балончика ( KO JET ) 100мл : Направити сопло в бік нападника , натиснути на кнопку розпилювача. Струмінь з ефективною дальністю до 5м . Час, за який весь газ видет з балончика - 10 секунд.

Попередження: Використання менш ніж з 0,5 метра може створити проблеми зі здоров'ям. Намагайтеся уникати , при розпиленні , зустрічного вітру . Па допомога: Свіже повітря (краще сильний сквозьняк або вітер) і рясна промивання водою . Використання газу нейтралізатора .

Зберігання: При кімнатній температурі (не вище 50 °)

Похожие товары