Очиститель для ванны и душа Tube, Tile & Fiberglass

Перейти на сайт компании
Очиститель для ванны и душа Tube, Tile & Fiberglass
102.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
бренд: Weiman Products
Очищувач для ванної кімнати та душу Weiman Tub, Tile & Fiberglass Cleaner усуває стійкі плями, плями від води та мила, накип та іржу без жорсткого очищення. Ця
Купить
связаться с продавцом

Очищувач для ванної кімнати та душу Weiman Tub, Tile & Fiberglass Cleaner усуває стійкі плями, плями від води та мила, накип та іржу без жорсткого очищення. Ця неабразивна формула відновлює природній колір та текстуру, легко очищає та залишає ванну кімнату та душову в блискучій чистоті.

Рекомендовано для: більшості ванних поверхонь, а саме, керамічні та порцелянові поверхні, поверхні зі скловолокна та кахлю, ванни, спа та душі, різноманітне приладдя для ванн, раковини, двері для душових та ванн. Також, відмінний засіб для суден (поверхні зі скловолокна).

Застосування: Нанести, наливши безпосередньо на суху поверхню, або, з допомогою губки чи серветки. Залишити на деякий час, але не допустити висихання засобу на поверхні. Змити. Витерти насухо до приємного блиску. Не використовувати на фарбованих та лакованих поверхнях. Запобігати контакту з алюмінієвими та магнієвими поверхнями.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: МОЖЕ СПРИЧИНИТИ ПОДРАЗНЕННЯ ОЧЕЙ. Не ковтати. Запобігати потрапляння в очі. Запобігати потрапляння на шкіру та одяг. Одягати захисні окуляри та стійкі до хімічних сполук рукавиці. Містить: тетранатрієвий етил діамін тетра ацетат та алкіл поліглікозіди. ПЕРША ДОПОМОГА: При випадковому ковтанні, негайно зверніться в Центр контролю за отруйними речовинами або до лікаря. Не викликайте блювання. При потраплянні в очі змивайте водою протягом 15 хвилин. При потраплянні на шкіру, добре змийте водою. У разі виникнення поганого самопочуття при вдиханні виведіть постраждалого на свіже повітря.  

Похожие товары