Лазерная расческа Power Grow (Лазерная расческа Power Grow)

Перейти на сайт компании
Лазерная расческа Power Grow (Лазерная расческа Power Grow)
345.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
Лазерная расческа Power GrowВолосся - це природний індикатор нашого здоров'я. Проблеми з екологією , гормональні зміни , нестача вітамінів і мікроелементів - все
Купить
связаться с продавцом

Лазерная расческа Power Grow

Волосся - це природний індикатор нашого здоров'я. Проблеми з екологією , гормональні зміни , нестача вітамінів і мікроелементів - все це може стати

Волосся - це природний індикатор нашого здоров'я. Проблеми з екологією , гормональні зміни , нестача вітамінів і мікроелементів - все це може стати причиною алопеції , або випадіння волосся .
Схильність до алопеції також передається нам у спадок : з цією проблемою стикаються багато чоловіків середнього і навіть молодого віку. Більше 30 % людей відзначають серйозне погіршення волосся до 30 років , і з віком ці показники лише підвищуються. Але не варто впадати у відчай : ми раді запропонувати вам революційне рішення - лазерну гребінець Power Grow Comb !
Power Grow Comb - це революційна система , яка відновлює ріст волосся з небаченою раніше ефективністю. В основу дії фототерапевтичної гребінця лягла новітня технологія, розроблена NASA : поєднання лазерної терапії , світлової терапії з двома різними довжинами хвиль і биостимулирующей вібрації. Унікальність системи в тому , що вона стимулює появу нових волосяних фолікул !
Технологія пройшла перевірку на ефективність в інститутах Японії , Фінляндії , США та Західної Європи.

Як це відбувається?

Лазерна гребінець поєднує в собі чотири види терапевтичних впливів , які гармонійно доповнюють один одного і примножують загальний ефект .

Спільна дія світла і лазера , спрямоване прямо на волосяний фолікул , стимулює мікроциркуляцію в судинах шкіри голови і пробуджує наші « дрімаючі » фолікули. Тільки так можна по-справжньому повернути втрачені волосся .

 
Додатковий ефект забезпечує режим вібрації: м'який масаж шкіри голови підсилює живлення клітин , що дозволяє « прокинувся » фолликулам відразу ж отримати всі необхідні для росту речовини. Ваші враження? Комфорт, задоволення , блаженство! Медицина довела , що низкоуровневая лазерна терапія стимулює регенерацію клітин нашого тіла - це підтверджує ось вже більше 3500 наукових досліджень! По суті , у вас в руках - мініатюрна копія сучасних лазерних приладів , які використовуються в провідних клініках з лікування облисіння. Різниця лише в тому , що фототерапевтична гребінець в сотні разів дешевше і набагато компактніше .

Як довго потрібно користуватися лазерної гребінцем , щоб добитися ефекту ?

Лазерна гребінець використовується майже так само , як і звичайна : по 10-15 хвилин в день. Розчісуйте волосся повільно , не поспішаючи. Пам'ятайте , що в першу чергу це - ефективна терапія . Користуватися лазерної гребінцем рекомендовано 3 рази на тиждень. Ось що ви помітите вже через 8 тижнів лікування :

Ваше волосся стане густішим - за рахунок активності зазвичай « сплячих» фолікул і утворення нових ;

Волосся знайдуть блиск , стануть більш міцними і пружними : терапія підсилює кровопостачання фолікул і живлення волосся .

Обсяг зачіски помітно збільшиться : за даними досліджень , лазерна гребінець стимулює зростання волоса в товщину.

Якщо в даний момент у вас недостатньо волосся для расчесинія - нічого страшного ! Просто видаліть насадку з зубцями , і вам буде зручно користуватися системою Power Grow Comb . Всього кілька років тому лазерна гребінець коштувала близько 2000 $ , але її вражаюча ефективність і високий попит дозволили значно знизити ціну на пристрій. Досвід тисяч покупців показує : лазерна гребінець Power Grow Comb економить величезні суми на лікуванні і відновленні волосяного покриву. І сьогодні ви можете заощадити на цій покупці ще більше! А адже густі , блискуче волосся - це ваш успішний імідж і впевненість у собі.
Пристрій не має аналогів : воно змінить ваше життя і зовнішній вигляд , допоможе повернути час назад і кинути виклик спадкового облисіння !

Похожие товары