Корректор (тренажер) силуэта шеи Total Vision Neck Toner

Перейти на сайт компании
Корректор (тренажер) силуэта шеи Total Vision Neck Toner
172.50 грн/шт UAH
Есть в наличии
Корректор (тренажер) силуэта шеи Total Vision Neck Toner З віком м'язи шиї починають поступово слабшати і дрябнуть. Особливо це стає помітно, якщо їх не тре
Купить
связаться с продавцом

Корректор (тренажер) силуэта шеи Total Vision Neck Toner

 

З віком м'язи шиї починають поступово слабшати і дрябнуть. Особливо це стає помітно, якщо їх не тренувати за допомогою відповідних вправ. Щоденне використання коректора Всього Бачення шиї Тонер ®, хоча б протягом 2-3 хвилин, поступово зміцнить Ваші м'язи шиї і позбавить від навислої другого підборіддя. Через 1,5-2 місяці постійних занять, Ви будете помітно здивовані приголомшливими результатами!

Для використання тренажера на початкових етапах тренування, поставте в нього найслабшу пружину. Потім розташуйте пристрій на рівні грудей, трохи нижче ключиць і, притримуючи його рукою, почніть підборіддям повільно тиснути на шток, долаючи опір пружини, при цьому намагаючись дотягнутися до грудей. Відчуйте, як напружуються м'язи шиї. Зворотний рух бажано здійснювати так само, дуже і дуже повільно, плавно повертаючи підборіддя у вихідне положення. Для поступового збільшення навантаження, з часом можна використовувати й інші пружини, що входять у комплект.

Переваги тренажера (коректора) для підборіддя Всього Бачення шиї Тонер:

     коректування лінії підборіддя без хірургічного втручання;
     три пружини для варіювання навантаження;
     не вимагає джерела живлення;
     зміцнення шийних м'язів.

Комплектація пристрою:

     тренажер Всього Бачення шиї Тонер ®;
     комплект пружин (3 шт).

Похожие товары