Измельчитель чеснока орехов зелени Garlic Pro

Перейти на сайт компании
Измельчитель чеснока орехов зелени Garlic Pro
95.91 грн/шт UAH
Есть в наличии
Измельчитель чеснока, орехов, зелени Garlic Pro Часник Pro Чесночница Чеснокорезка Не секрет, що в кулінарії часник використовують дуже часто. Різати його ноже
Купить
связаться с продавцом

Измельчитель чеснока, орехов, зелени Garlic Pro

 

Часник Pro Чесночница Чеснокорезка

Не секрет, що в кулінарії часник використовують дуже часто. Різати його ножем незручно, а чеснокодавка залишає багато відходів, що не завжди йде на користь смаковими якостями страви. Та й для того, щоб дуже дрібно і акуратно нарізати часник, треба особливе терпіння.

20 ножів з нержавіючої сталі перетворять нудну роботу в гру!

Але за допомогою чеснокорезкі Часник-Pro Dicer Ви зможете подрібнити часник за лічені секунди, зберігши його аромат, і зробити процес приготування їжі ще більш приємним і безпечним!

Часник-Pro Dicer, на відміну від звичайних чеснокодавок, дуже легко миється. Леза виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Ось такий простий невигадливий кругляш. Спочатку нещадно часточку тріскається плоским краєм, розплющують і знімаєте шкірку. Потім штучка відкривається, розтерзаний часник кладете всередину, і обертальними рухами перетворюєте часточку в дрібні шматочки. І витрушували часник за призначенням.

Похожие товары