Инсектицид Пиринекс Супер ( хлорпирифос 400г/л+бифентрин 20г/л )

Перейти на сайт компании
Инсектицид Пиринекс Супер ( хлорпирифос 400г/л+бифентрин 20г/л )
201.50 грн/шт UAH
Есть в наличии
Инсектицид Пиринекс СуперКомбінований інсектицид широкого спектру дії.Формуляція: концентрат емульсії.Діюча речовина: хлорпірифос, 400 г/л + біфентрин, 20 г/лПакуван
Купить
связаться с продавцом

Инсектицид Пиринекс Супер

Комбінований інсектицид широкого спектру дії.

Формуляція: концентрат емульсії.

Діюча речовина: хлорпірифос, 400 г/л + біфентрин, 20 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Пірінекс Супер 420, к. е. — препарат для боротьби з багатьма видами гризучих та сисних комах. Хлорпірифос — фосфорорганічна сполука, що володіє контактною дією і є інгібітором синтезу холінестерази у шкідників. Біфентрин — піретроїдний інсектоакарицид і контролює шкідливих комах за рахунок контактної, фумігантної та шлункової активності. Дія проявляється через параліч нервової системи комах. Препарат діє одразу після обробки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Обробку Пірінекс® Супер 420, к. е. слід починати при чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності. Щоб досягти максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє і рівномірне обприскування надземної частини культури, що обробляється. Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури 12–27 °С. Кратність обробок залежить від кількості поколінь шкідників за сезон, а також від інтенсивності їх розвитку. Рекомендовано прово-дити 1–2 обробки за сезон. Інтервал між обробками може складати 14 та більше днів.

Похожие товары