Газонный светильник Feron PL 242 (черный) солнечная батарея 1 белый LED (5.5*36.5)

Перейти на сайт компании
Газонный светильник Feron PL 242 (черный) солнечная батарея  1 белый LED (5.5*36.5)
42.25 грн/шт UAH
Есть в наличии
артикул: 4163
бренд: FERON
Правильне формування вуличного освітленняЛандшафтне освітлення характеризується правильним підбором . Воно створюється таким чином, щоб поєднувати красу, стильність
Купить
связаться с продавцом

Правильне формування вуличного освітлення

Ландшафтне освітлення характеризується правильним підбором . Воно створюється таким чином, щоб поєднувати красу, стильність, декоративність і яскравість на садовій ділянці одночасно. Зупинимося на естетичної складової освітлення дачі. Прожектори розміщуються завжди у верхній третині стовпа або в кроні дерев, щоб в денний час бути прихованими кроною. Світлодіоди за розміром є дуже малими, тому не помітні в кущах і під дахами. У нічний час вони створюють привабливе точковие світло.

Охоронне освітлення обов'язково має бути присутнім на дачі. Для його пристрою по периметру ділянки розташовують освітлювальні світлодіодні або оптоволоконні системи. З їх допомогою підсвічуються хвіртка, ворота, різні огорожі.

Вуличні світильники встановлюють поруч з порогом, уздовж доріжок, поблизу ганку.

Після установки елементів безпеки при створенні освітлення на дачі слід приступати до монтажу інших частин системи. На цьому етапі встановлюються садові світильники для чагарників, дерев, інших насаджень, фонтанів, інших архітектурних елементів.

На терасах і на відкритих місцях відпочинку найбільш раціонально розташовувати стельові вуличні світильники. Вони мають невеликі розміри, а їх установка виконується шляхом прикріплення вироби до стелі задньою частиною корпусу. Фіксуються вони до дерев'яного стелі альтанки або до бетонної стяжки.

Вуличні світильники володіють великим різноманіттям не тільки по зовнішній конфігурації, але і по створюваному світла (м'яке розсіяне або спрямоване). Моделі підбираються залежно від висоти стель, оформлення стін, а також обсягу освещаемого простору.

У світі велику популярність отримали світлодіодні схеми, які не тільки економічні і надійні, але і являють собою різноманіття варіантів для творчості професійних дизайнерів. Безмежні можливості у висвітленні ландшафтного дизайну елітних заміських котеджів створюються саме з їх допомогою.

Різнобарвне світлодіодне підсвічування фонтанів і басейнів виглядає дуже привабливо. Світлодіодні світильники є одним з популярних засобів для організації освітлення на дачі. Вони мають унікальні властивості:

Тривалі терміни застосування обумовлюються унікальною структурою освітлювачів, які в 5-10 разів перевершують по тривалості використання газорозрядні лампи.

Світлодіоди по споживанню електричної енергії економічніше інших аналогів в 4-5 разів.

Окупність світлодіодних світильників за рахунок зниженого енергоспоживання становить 1-1,5 року з часу встановлення.

Світлодіоди формують біле освітлення, яке не спотворює передачу кольору.

За рахунок особливої ​​конструкції в один світильник може бути вбудовано декілька світлодіодів. Такі пристрої можна застосовувати для підсвічування клумб або певних рослин.

Які ефекти на ділянці здатні створити світлодіоди

Перетинається світло - на об'єкт падає світло декількох джерел одночасно. Такий підхід не тільки підкреслює особливості об'єкта, а й висвітлює ландшафт цілком.
Формування тіней передбачає розміщення перед світильником об'єкта, від якого потрібно відкинути тінь. Розміри і густота тіні залежить від розташування світильника і відстані до предмета.
Місячне світло - це романтичний стиль садового освітлення, який формує на ділянці картину «зоряного неба з повним місяцем».
Покрокова підсвічування висвітлює безпосередньо саму доріжку, по якій йде людина. Вона застосовується, якщо на території розташовані небезпечні підйоми та спуски.
Контраст над рослинами формує більш насичену колірну гамму. Садове освітлення робить квітучий сад казковим і фантастичним.

Підсвічування водних територій використовується з давніх часів. У ландшафтному дизайні рух води формує гру відблисків, якщо правильно підсвічується. При наявності водоспаду правильне освітлення дозволяє підкреслити дивовижні водні бризки, падаючі краплі й інші особливості.

Головне - не відмовлятися від індивідуальних рішень. Можливості для пошуку цікавих варіантів сьогодні величезні.

Купить Газонный светильник Feron PL 242 Вы можете в

Похожие товары