Фунгіцид на пшеницю,ячмінь озимий та ярий Таліус 20 к.е., 1л

Перейти на сайт компании
Фунгіцид на пшеницю,ячмінь озимий та ярий Таліус 20 к.е., 1л
1 131.50 грн/шт UAH
Есть в наличии
Таліус® 20 к.е. – новий стандарт для контролю борошнистої росиБорошниста роса особливо поширена в зонах Полісся та Лісостепу, подекуди в Степу. Уражує пшен
Купить
связаться с продавцом

Таліус® 20 к.е. – новий стандарт для контролю борошнистої роси

Борошниста роса особливо поширена в зонах Полісся та Лісостепу, подекуди в Степу. Уражує пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, овес, дикорослі злаки. Особливо поширена на сприйнятливих сортах, в загущених посівах та на площах ранніх строків сівби.

Вирощування сприйнятливих сортів, підвищені норми внесення азотних добрив; вирощування озимих та ярих зернових культур на суміжних посівних площах в комбінації зі сприятливими умовами сприяють розвитку та поширенню захворювання.

На відміну від інших хвороб зернових культур борошниста роса може уражувати всі вегетативні органи – від стебла до колоса, а зараження і розвиток може відбуватися впродовж всього вегетаційного сезону (формується 10/20 генерацій).

Збудникам борошнистої роси притаманна висока пластичність – патогени здатні швидко формувати фенотипи, стійкі до дії фунгіцидів. Хвороба набуває розвитку за широкого діапазону температури повітря від +3 до +30°С та вологості повітря – 50/100%.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА

проквіназид, 200 мг/л

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА

концентрат емульсії

СПЕКТР ДІЇ

Культури

Пшениця озима та яра, ячмінь озимий та ярий, жито, тритикале, овес

Хвороба

Борошниста роса (головний об’єкт) Покращення контролю септоріозу, церкоспорельозу, ринхоспоріозу, гельмінтоспоріозів, іржі в разі використання в бакових сумішах

Рекомендована норма використання

0,15-0,25 л/га, 0,15 л/га в бакових сумішах

Норма витрати робочого розчину

150-400 л/га

Максимальна стадія культури

До початку повного цвітіння

Рекомендований робочий тиск

2-3 атм.

Максимальна кількість обробок

2 за сезон

Термін очікування

30 днів

 

Похожие товары