Электрошокер губная помада TW-328

Перейти на сайт компании
Электрошокер губная помада TW-328
322.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
Электрошокер губная помада TW-328Відмінний Електрошокер губна помада TW - 328 ідеально підійде для жінок , його практично неможливо відрізнити від жіночого аксесуару
Купить
связаться с продавцом

Электрошокер губная помада TW-328

Відмінний Електрошокер губна помада TW - 328 ідеально підійде для жінок , його практично неможливо відрізнити від жіночого аксесуару , який є в кожній жіночій сумочці .

У ситуації , коли ви відчуваєте , що вона розжарюється або виходить з під контролю , ви завжди зможете скористатися ним непомітно , як би діставши з сумочки всього лише губну помаду , щоб підфарбуватися , а потім влаштувати зловмисникові невеликий сюрприз .

Електрошокер губна помада TW - 328 здатний пробити шар одягу в 10 мм і особливо буде корисний для дівчат , які люблять відвідувати нічні клуби , адже серед одурманених алкоголем і наркотиками людей може бути дуже небезпечно.

Цим шокером також можливо відлякувати собак на відстані кількох метрів. Традиційно , як і більшість електрошокерів зроблених в некласичному стилі , електрошокер губна помада TW - 328 оснащений ліхтариком , який досить яскраво освітлює темний простір в під'їздах та інших місцях.

Важить такий пристрій менше ста грам , ще воно оснащене запобіжником , щоб ви випадково не змогли його використовувати. Розміри дозволяють прибрати його не тільки в сумочку , але і в самий маленький кишеньку і це буде виглядати абсолютно природно.

Електрошокер губна помада TW - 328 відноситься до другого класу небезпеки , тобто це , по суті , електрошокер - дезоріентатор . Він навряд чи зможе вимкнути вашого супротивника зі свідомості , але , враховуючи його розміри і можливість швидко і непомітно ним скористатися , цього буде цілком достатньо , щоб охолодити запал зловмисника і дати вам час покликати на допомогу або втекти .

Губна помада TW - 328 стане відмінним подарунком для жінки , яка хоче відчувати себе більш - менш готовою дати відсіч різного роду злочинцям , які посягають на її честь або цінні речі.

Похожие товары